Proost!

Monique Louwrier Geen categorie

De kinderen van groep 8, juf Dominique en juf Anneke brachten samen op de eerste schooldag een toost uit: We gaan er met elkaar een mooi, leerzaam¬†en gezellig laatste jaar van maken. Proost!  

Welkom in groep 8!

Dominique van Raaphorst Geen categorie

Welkom in groep 8! De juffen zijn: juf Anneke (ma-don-vrij) en juf Dominique (di-woe) De email adressen van de juffen zijn: anneke@bsjanbaptist.nl en dominique@bsjanbaptist.nl In onze groep zitten:

welkom in groep 1

Annemarie van Spronssen Geen categorie

Kleuter ABC-weetjes A is van Agenda. In de klassenagenda kunt u belangrijke informatie voor ons achterlaten, zoals uw kind heeft een doktersbezoek, wordt door een ander persoon opgehaald, blijft extra over, is een dagdeel afwezig. De agenda ligt op de …

Welkom in groep 2!

Monique Louwrier Geen categorie

Na hopelijk een mooie zomer voor iedereen, ¬†staat het nieuwe schooljaar weer voor de deur. Groep 1 is groep 2 geworden en daar willen wij iedereen van harte welkom heten! Een nieuw, spannend jaar gaat beginnen. Op maandag, dinsdag en …

Welkom in groep 7

Monique Louwrier Geen categorie

Welkom in groep 7: Rosa, Ahmed, Sterre, Nikole, Lars, Michael, Olivier, Kayleigh, Beau, Daan, Dyente, Nick, Alicia, Sarah, Tim, Jamie, Iris, Luuk, Kim, Anouk, Quint, Marin, Femke, Anabel, Quirijn, Justin en Jens. Op maandag, dinsdag en woensdag is juf Dorine …

Welkom in groep 5

Annette Beijersbergen Geen categorie

Hartelijk welkom bij ons in groep 5. Wij hopen dat jullie een heel fijne vakantie hebben gehad. Maandag 24 augustus gaan we weer met zijn allen aan de slag. Wij hebben er in ieder geval weer heel veel zin in. …

Welkom in groep 3

Mattie Keijzer Geen categorie

De juffen zijn juf Mattie ( maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag) juf Wendy ( donderdag) De email adressen van de juffen zijn mattie@bsjanbaptist.nl wendy@bsjanbaptist.nl In onze groep zitten 30 kinderen Melissa, Eline, Xammie, Kate, Joep, Lenn, Kira, Vincent, Alesi, Floris, …

Welkom in groep 6

Monique Louwrier Geen categorie

De juffen zijn juf Manon en juf Conny De email adressen van de juffen zijn: Manon@bsjanbaptist.nl en Conny@bsjanbaptist.nl In onze groep zitten: Ali, Quentin, Jilles, Max, Chiel, Cheyenne, Lars L, Julianne, Mateusz, Lars O, David, Frederique, Jelle, Femke, Ivan, Luiz, …